Regulamin określa zasady rezerwacji i anulowania rezerwacji łodzi na j. Drużno w bazie wędkarskiej Węgle - Żukowo należącej do Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Elblągu

1. Rezerwacja indywidualna łodzi dostępna jest w okresie od 1.08.2021 do 31.12.2021, a łódka jest wypożyczana na jeden dzień. Wędkowanie może odbywać się od jednej godziny po wschodzie słońca i do godziny przed jego zachodem, a odbiór łodzi musi odbyć się do godziny 9:00. W przypadku nie odebrania łodzi do godziny 9:00 i nie poinformowania o tym gospodarza bazy, rezerwacja  łódź zostanie anulowana.

2. Rezerwacji łodzi może dokonać osoba, która ukończyła 18 rok życia, posiadająca kartę wędkarską.

3. Każda osoba ma prawo dokonać maksymalnie pięć rezerwacji w miesiącu, w okresie od 01.09. do 31.12 każdego roku.

4. Proces rezerwacji i płatności odbywa się on-line za pomocą serwisu internetowego www.lodkidruzno.pl, który jest zintegrowany z systemem płatności Payu. Warunkiem zakończenia rezerwacji jest akceptacja regulaminu rezerwacji i dokonanie płatności za rezerwację.

5. Po dokończeniu rezerwacji i dokonaniu płatności zamawiający otrzymuje drogą elektroniczną na podany podczas rejestracji adres e-mail potwierdzenie prawidłowo dokonanej płatności oraz e-mail z numerem i opisem rezerwacji w formacie pdf. Otrzymane potwierdzenie należy wydrukować i okazać podczas odbioru zarezerwowanej łodzi. Dokument ten wraz z kartą wędkarską i aktualnym zezwoleniem na połów ryb na dany rok kalendarzowy – OPZW w Elblągu – są niezbędne do odebrania zarezerwowanej łodzi.

6. Osoba rezerwująca z powodu zdarzeń losowych niezależnych od siebie, może odstąpić rezerwację łodzi osobie trzeciej. Osoba ta, której została odstąpiona rezerwacja musi posiadać wszystkie dokumenty określone w pkt. 4 Regulaminu Rezerwacji.

7. Od 1 marca Rezerwacji mogą dokonywać również koła i kluby PZW, drogą telefoniczną pod nr telefonu 696 443 582. Koła i kluby po dokonanej rezerwacji są zobligowane do uiszczenia opłaty w ciągu 7 dni od daty rezerwacji na konto bankowe Okręgu PZW w Elblągu.

8. Nieprzestrzeganie powyższych zaleceń może skutkować nie wydaniem łodzi przez gospodarza bazy Wegle – Żukowo.

9. W przypadku problemów z wykonaniem rezerwacji prosimy o kontakt z administratorem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pzw logo

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!